Čištění vlasů s Malibu C: Dopřejte svým vlasům restart

B74a8381

Máme velkou radost, že ve Spellu oficiálně nabízíme novou službu – čištění vlasů s Malibu C. Už několik měsíců jsme tuto vlasovou péči testovali, školili se a nyní vám vše chceme blíže představit, protože věříme, že si to zamilujete stejně jako my. 

Proč je pravidelné čištění vlasů potřeba? 

Pokud jste společně s námi na cestě ke krásným a zdravým vlasům, už toho mnoho o dobré domácí péči víte. Pravděpodobně už od nás máte kvalitní produkty, pokožku pravidelně foukáte, vyhýbáte se zbytečným chybám, ale i tak se může zdát, že to pořád není ono. 

Možná byste to nečekali, ale jednou z příčin může být i voda. Ve vodě jsou totiž přirozeně obsaženy minerály, které se na vlas postupně vrství a oxidují. Do vody je uměle přidáván také chlor, to abychom zamezili množení bakterií. Tím se ale zvýší pH vody, které je zase potřeba snížit – a tak se do vody přidává vápník. Všechny tyto látky se vrství na vlasech a oxidují. 

Důsledkem těchto vlivů je to, že vlasy jsou matné, barva od kadeřníka se rychleji vymývá a vlasy ztrácejí pružnost a lesk. Jsou prostě bez života

Ošetření Malibu C dokáže vlasy znovu restartovat, zbaví je nánosů nechtěných minerálů a chemických přísad. Vlasy tak budou plné energie, bez zatížení a budou působit zdravějším dojmem. Navíc budou dokonale připraveny k barvení nebo zesvětlování v salonu a ukážou své pravé vlastnosti a barvu. Díky odstranění nánosů minerálů, ale třeba i zbytků silikonů z kosmetiky (což je součástí celé čisticí kúry), dokážou maximálně přijímat kvalitní domácí produkty. 

A co nánosy z nekvalitní kosmetiky? 

I s tím si Malibu C poradí! Pokud je nebo byla součástí vaší domácí vlasové péče i kosmetika z drogerie, ošetření Malibu C doporučujeme absolvovat. Díky tomu totiž dokážeme z vlasů “omýt” nánosy nerozpustných produktů a připravit je na používání kvalitní péče. 

Jak celé ošetření probíhá? 

Nejprve budou vaše vlasy důkladně několikrát omyty speciálním šamponem od Malibu C. Ten je velmi vysoce čisticí a už tady začíná důkladné ošetření. Šampon z vlasů dostává nánosy silikonů a jiných nerozpustných látek. Následuje aplikace samotného Crystal gelu, který kadeřník zapracuje do pramenů. Poté je potřeba nechat vše působit pod konstantním teplem, aby mohly účinné látky prostoupit hluboko do vlasu. Následuje umytí vlasů šamponem a poté intenzivní hloubková kúra, která se postará o regeneraci vlasů a důkladné uzavření vlasové kutikuly. Vyfoukat a je hotovo! 

Jak často si čištění vlasů dopřát? 

Ze zkušenosti víme, že jakmile si čištění vlasů jednou zkusíte, nebudete chtít jinak. Termín doporučujeme plánovat 1x za půl roku nebo alespoň 1x do roka. 

Ve zkratce: 2 důvody, proč milujeme Malibu C 

Čištěním dokážeme o level zlepšit kvalitu všech vlasů. To proto, že si každý z nás myje vlasy vodou, a tak se ho nánosy týkají. I na pohled bezproblémové vlasy budou najednou zářit a ty, které nejsou v ideálním stavu, zase zažijí restart. 

Vlasy jsou připravené pro úspěšné barvení nebo zesvětlování. Během procesu nás nečeká nic nepředvídatelného, co by mohlo pokazit úžasný výsledek. Vlasy budou jako čisté plátno.