#tip: Božské vlny s Curl Definer

Curl Definer

Všechny kudrnaté krásky milují Curl Definer! Tento úžasně voňavý krém dodá vašim vlnám božskou definici a dokonalou pružnost. Rozlučte se s poletujícími vlasy a účesem bez tvaru. Vaše kudrnaté vlasy čeká nádherná proměna. 

Jak Curl Definer používat?

Vlasy umyjte šamponem a dopřejte jim kondicionér. Lehce promačkejte přes ručník a šetrně pročesejte. 

V dlaních rozetřete 2 dávky krému a lehce ho vmačkejte do vlhkých kudrnatých vlasů. Pokud jsou vaše vlasy husté, nebojte se přidat další dávku. 

Vlasy prosušte přes difuzér. Aby vlny zůstaly definované a nerozfoukané, nastavte na difuzéru nejnižší rychlost a vyšší teplotu. Foukejte v lehkém naklonění, na finální tvarování se pak narovnejte. Pro intenzivnější texturu ještě vmasírujte do vlasů poslední dávku krému. 

Pokud druhý den cítíte, že vlny potřebují efekt obnovit, stačí lehce namočit ruce vodou a vmačkat ji do vlasů. Krém se znovu “probudí” a vlny budou jako nové. Pro intenzivnější texturu aplikujte do vlasů ještě další dávku produktu. 

Tip: Smíchejte dávku Curl Definer s olejem LuxeOil! Směs rozpracujte v dlaních a pusťte se do tvarování. Čeká vás úžasná struktura a lesk!